LİNEA NAVİGASYON

LİNEA NAVİGASYON

Carvocal’da her araca uygun farklı multimedya sistemleri ve navigasyon sistemleri satılır. Linea navigasyon sistemleri de bu sistemlerin arasında yer alır.

Aracınız Fiat Linea ise Carvocal’da aracınız için pek çok farklı seçenekte multimedya navigasyon sistemi bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Fiat Linea Eibach Pro-Kit yay sistemi, 3D havuzlu paspas, Fiat Linea Armrest kol dayama ve Fiat Linea kolçak gibi aksesuar seçenekleri de bulunur.

Fiat Linea Convex CL-S08 multimedya sistemi; 2007-2016 yılı araçlar ile uyumludur. İşletim sistemi olarak Android 7 Nougat, işlemci olarak Cortex A9 4 çekirdek işlemcisi bulunur. Geri görüş kamerası ve kayıt kamerası da hediye olarak verilir. Ayrıca 2 yıl garantisi vardır.

Fiat Linea Carvocal FL107-N multimedya sistemi; 2007-2016 yılı araçlar ile uyumludur. İşletim sistemi olarak Android 5.1 Lollipop, işlemci olarak Cortex A9 4 çekirdek işlemcisi bulunur. Geri görüş kamerası da hediye olarak verilir. Ayrıca 2 yıl garantisi vardır.

Fiat Linea Android 5.1 multimedya sistemi yeni kasa; 2012-2016 araçlar ile uyumludur. İşletim sistemi olarak Android 5.1 Lollipop, işlemci olarak Cortex A9 4 çekirdek işlemcisi bulunur. Geri görüş kamerası da hediye olarak verilir. Ayrıca 2 yıl garantisi vardır.

Fiat Linea Android 5.1 multimedya sistemi; 2017-2016 araçlar ile uyumludur. İşletim sistemi olarak Android 5.1 Lollipop, işlemci olarak Cortex A9 4 çekirdek işlemcisi bulunur. Geri görüş kamerası da hediye olarak verilir. Ayrıca 2 yıl garantisi vardır. Gri rengi de satışta bulunur.

Fiat Linea tüm multimedya sistemlerinin dahili ve harici hafızaları, farklı bağlantı seçenekleri ve GPS uygulamaları vardır. Ayrıntılı bilgi almak için Carvocal web sitesini ziyaret edebilir, çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

2 thoughts on “LİNEA NAVİGASYON”

 1. Merhaba ,

  2011 emotion plus model linea aracıma multimedya arıyorum.
  sitenizi incelediğimde sadece Carvocal markalı multimedyanın uygun olabileceğini anlıyorum.farlı bir markanın misal pionner uyumlu olmaz mı ?
  Carvocal markasına ait 2 farklı model mevcut her birinin fiyatını paylaşabilirmisiniz.
  1.Convex CL-S08 :
  2.Carvocal FL107-N :

  Bunlardan ayrı olarak ön 2 koltuk arkasına da ekran monte edilebilrmi.2 ürün için için fiyat verebilirmisiniz.
  ayrıca taksit imkanınız ve varsa hangi kartlara mevcuttur

  0554 840 23 27
  syg
  sabir

Bir yanıt yazın