Telefondaki navigasyonu araç ekranına yansıtma

Elinizle müdahale etmenize gerek olmadan akıllı telefonunuzla uyumlu uygulamaları kullanabilirsiniz.
Telefonunuz Aracınıza bağlandığında, bu uyumlu uygulamalar  dokunmatik ekran üzerinde sürüşe uyumlu bir formatta görüntülenir.

Mirror Screen ile en beğendiğiniz uyumlu uygulamalar aracınızda gün boyu sizinle birlikte: tüm dünyadaki internet radyolarını, sesli kitapları dinleyin, GPS navigasyon sayesinde gideceğiniz yere daha çabuk ulaşın.

 

Mirror Screen sisteminin düzgün çalışması, akıllı telefon ve uygulamaların iyi uyumuna bağlıdır. Akıllı telefon veya kurulan yazılımların uyumu, çalışması veya güncellemesi ile ilgili çıkacak hiçbir sorun ile ilgili sorumlu tutulamaz.

 

Mobil cihazların uyumluluğu

Carplay Uyumlu Cihazlar:

iPhone 5, 5c, 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus

Mirrorlink Uyumlu Cihazlar:

Samsung Galaxy: S4 Mini, S5, S6, S6 edge,S6 edge +, S7, S7 Edge, A3, A5, A7, A9, Note 4, Note 4 Edge

HTC One: M7, M8, M8 Eye, M9, Desire Eye, 816, 820, 820 mini, E9, A9, M9+

LG: G4

Sony: Z3, Z3 +, Z3 Compact, Z1, ZR, ZL, Z, Z1 Compact, Z2, Z5, Z5 Compact, Z5 Premium

 

Android™ sistemli akıllı telefonlar için MirrorLink™ teknolojisi ile Mirror Screen fonksiyonunun nasıl kullanılacağını keşfedin.

Motor çalışırken, akıllı telefonunuzu USB prizine takın.

Etiketler : Telefondaki navigasyonu araç ekranına yansıtma, Android telefon uygulama ile RC arabaya bağlanmak,Telefonu Ekrana Yansıtma(Screen mirrorring),Akıllı telefonları araç içi HUD ekranı olarak kullanma,Telefonu Araba Ekranında Kullanmak,telefon görüntüsünü araca aktarma,navigasyon cama yansıtma,araç ekranına görüntü aktarma,telefondan araç ekranına görüntü aktarımı,

10 thoughts on “Telefondaki navigasyonu araç ekranına yansıtma”

  1. İphone 7 plus sahibiyim.Yeni kasa honda civic arabam var.Navigasyonlu ekran el freni bağlantısından dolayı araba harekete geçince güvenlik önlemi olarak videoları oynatmıyor, sadece araç duruyorken izlenebiliyor. Bunun çözümü kablonun kesilerek bağlantının koparılması. Ama ben bunun yerine telefonumda izlediğim video, klip, youtube v.b hareketli görüntüleri arabamın ekranına mirror yaparak izlemek istiyorum.Aracımdaki ekran Honda Go Navigasyon.Bu bağlantıyı sağlayabilecek aparat veya cihazınız mevcut mu?ne önerebilirsiniz?teşekkür ederim
    Not araç ekranında car play yok

    1. İstediğiniz bağlantıyı kurmak için aparat kullanmanıza gerek yok. Bu sorunu çözen yazılım var. İnternette honda hack diye araştırın, bu işlerden anlayan birine yükletin. Ben 2 senedir Civic aracımda bu şekilde sorunsuz kullanıyorum.

    1. Aracınızda USB soketi varsa telefonu kablo ile bağlantı kurun telefon ekranında çıkan dosya belge fotoğraf aktar kutusunu tıklayın az bekleyin araç ekranında telefon ekranını göreceksiniz oradan istediğiniz uygulamayı dokunarak faal hale getirirsiniz örneğin Google haritasını gibi

  2. İyi çalışmalar. telefonumdan aracın ekranına navigasyonu atsın diye çoklu şarj kablosusu aldım. görmüyor diye uyarı yazısı çıkıyor fakar şarj ediyor. Tekli kullandığımda telefon ile arabanın ekranı senkronize oluyor. Araba 2019 polo.

Bir yanıt yazın