Usb Ipod Bluetooth

Harici kaynaktan müzik oynatma

Aracın USB girişini kullanarak kendi kaynağınızı müzik çalmak için bağlayabilirsiniz.

Ses kaynağınızı bağlayın

Harici bir ses kaynağı, örn. bir cep telefonu, bir USB bellek veya bir MP3 oynatıcı, ön koltuklar arasındaki bağlantılar üzerinden aracın ses sistemine bağlanabilir. Ses oynatmayı aracın orta ekranında, direksiyon simidindeki sağ tuş takımından veya sesle kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

Müzik çalarlar arasında değişiklik yapma

Örneğin bir USB bellek ve Bluetooth-bağlantılı bir cep telefonu gibi eş zamanlı olarak bağlanmış birden fazla cihazınız varsa, örneğin, orta ekrandan USB ve Bluetooth seçeneklerine dokunarak kaynaklar arasında değişiklik yapabilirsiniz. Kaynak değiştirdiğinizde ortam oynatıcı müziği durdurur ve otomatik olarak yeni kaynaktan müzik oynatmaya başlar.

Usb Ipod Bluetooth Öncelikli olarak Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi markalarının yanı sıra Volswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Hyundai, Peugeot, Subaru, Volvo ve diğer markalara hizmet verilmektedir.

3 thoughts on “Usb Ipod Bluetooth”

 1. Merhabalar aracim 2016 cla 180 d amg .multumedya oynatmiyor ve nevigasyon yok araca zarar vermeden yuklenebilirmi

  1. Merhabalar gecikme için kusura bakmayın ancak 0532 201 3723 den whatsapp dan yazarsanız ilgili size hemen dönecektir.
   İyi bayramlar.

   1. Merhabalar gecikme için kusura bakmayın ancak 0532 201 3723 den whatsapp dan yazarsanız ilgili size hemen dönecektir.
    İyi bayramlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.